Opis dela:

  • odgovorni boste za širitev posla na področju spletnih in grafičnih storitev
  • samostojno aktivno iskanje in pridobivanje novih strank
  • samostojno boste načrtovali in organizirali sestanke z novimi poslovnimi strankami
  • timsko delo, kadar bo le to potrebno

Kaj pričakujemo od kandidatov:

  • odlične komunikacijske in pogajalske sposobnosti
  • samoiciativnost in iznajdljivost pri delu
  • visoko motivacijo z osebno organiziranostjo ter osredotočenost na rezultate
  • poznavanje odportokodni sistem WordPress
  • računalniško pismenost in hitrost pri delu z računalnikom
  • poznavanje spletnih in grafičnih rešitev
  • aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika
  • sposobnost kreativnega razmišljanja in dajanja predlogov na področju marketinga
  • prednost bodo imeli kandidati z vsaj 3 letnimi izkušnjami v trženju spletnih in marketinških rešitev, poznavanjem družabnih omrežji in ostalih načinov oglaševanj

Kaj nudimo:

  • delo v mladem, prijetnem in ambicioznem timu
  • fleksibilen delovni čas
  • po želji, delo na domu
  • samostojno, kreativno in dinamično delo
  • stimulativno plačilo – nagrajevanje skladno z doseženimi rezultati,
  • kasneje možnost redne zaposlitve, s 6 mesečnim poskusnim obdobjem
  • dolgoročno sodelovanje

Svojo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na info@splet99.net, subject ZAPOSLITEV. Prijave zbiramo do 03.06.2019.